Winter Queen – ігровий автомат на гривні онлайн

Ігровий автомат Winter Queen випущений співробітниками компанії Novomatic у березні 2017 року. У нім п’ять барабанів і 40 призових ліній. На відміну від класичних 777 онлайн-ігор, тут передбачений два спеціальні символи – Wild і Scatter. Грати на гроші пропонується відразу після поповнення депозиту будь-яким зручним способом.

Технічні характеристики онлайн-слота Корольова Зими

У ігровому автоматі Winter Queen є:

 • фріспіни;
 • ризик-гра;
 • автогра;
 • Скаттер;
 • Вайлд-символ.

Інші технічні характеристики:

 • кількість барабанів : 5;
 • кількість ліній : 40 (вони завжди активні і їх число зміні в меншу сторону не підлягає);
 • мінімальна ставка: 1 кредит на лінію;
 • максимальна ставка: 200 кредитів на лінію;
 • джекпот: статичний (1 000 загальних ставок);
 • віддача (RTP) : 95,02%.

Щоб почати гру, досить на панелі управління натиснути на кнопку “Старт”. На лінії приймаються ставки однакового розміру. Сумарно на спін можна поставити від 40 до 8 000 кредитів. Допоможуть в цьому такі клавіші як і “+” “-“.

Символіка і безкоштовні обертання

У онлайн-слоті Winter Queen призові комбінації формуються з трьох-п’яти однакових символів. При цьому вони повинні розташовуватися поруч один з одним, в напрямі зліва направо. Виграш нараховується тільки за щонайдовшу послідовність. Базові символи в грі представлені різноколірними номіналами карт, пташкою-зимородком, білим ведмедем, хаски, портретом головної героїні. За три-п’ять таких картинок можна виграти від 4 до 500 загальних ставок. Символи дівчини і тварин можуть займати на барабані відразу по три осередки. Під час додаткових спінів вони вибудовуються на екрані у вигляді блоків 3х3. У автоматі Корольова Зими є і спеціальні символи. Логотип гри – це Дикий символ. Він не формує комбінацій, але замінює інші знаки (за винятком Скаттера). Рожева перлина – це символ Розкиду. Його перевага в тому, що він може випадати в різних позиціях на екрані, оскільки не прив’язаний до активних ліній. Три-п’ять Scatter, що одночасно з’явилися на ігровому полі, помножать загальний виграш на коефіцієнт х40-х1 000.
Від трьох Скаттеров активують раунд з десяти безкоштовних обертань. Під час фріспінов портрет королеви і символи тварин можуть випадати у вигляді квадратних блоків, займаючи собою відразу дев’ять позицій. Кількість фріспінов можна продовжити, дочекавшись випадання нових Scatter- знаків.
Кожен отриманий виграш можна забрати або спробувати подвоїти його в ризик-раунді по шансах. Згідно з його правилами, гравцеві треба правильно вказати колір прихованої карти. Інших призових ігор в цьому апараті немає.
Winter Queen – ігровий автомат з високим показником RTP (95,02% спеціальними символами і фріспінами. Грайте на гроші і вигравайте, беручи участь в грі на подвоєння. Вивести гроші можна за допомогою банківських карт або електронних гаманців.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *