Tres Amigos

Три Товариші – онлайн-слот від компанії-розробника Новоматик. На барабанах в якості символів випадають зображення мексиканських блюд, напоїв, кактуса і ослика, а головні герої – три друзі в сомбреро – принесуть гравцеві додаткові вигідні можливості. Якщо ви плануєте в ігрові автомати грати на гроші, то звернете увагу на цей слот: Tres Amigos відрізняється великим діапазоном ставок, фріспінами і високими коефіцієнтами виплат.

Основні технічні характеристики слота Три Товариші

У слоті Tres Amigos передбачені:

  • фріспіни;
  • автогра;
  • ризик-гра;
  • Скаттер – сомбреро;
  • Wild – перець – може виступати заміною іншим символам, окрім Scatter;
  • множник – 2 або 3 під час фріспінов.

Технічні характеристики автомата наступні:

  • 5 барабанів;
  • 20 ліній виплат;
  • мінімальна ставка – 1, максимальна – 2000 кредитів;
  • максимальний виграш – 100000 кредитів в основному раунді.

Окрім тематичних символів, як картинки також використовуються карткові значки від 10 до туза. Виграші нараховуються за випадання трьох і більше однакових знаків, розташованих на активній лінії виплат зліва направо. Значок із зображенням осла є виключенням – виплати нараховуються навіть за 2 елементи в ряду. Якщо одночасно випадає декілька виграшних комбінацій, то приз нараховується тільки за найбільш цінну з них.

Найменш цінними символами автомата є карткові значки – на максимальних ставках комбінації приносять від 500 до 100000 кредитів. Найбільш цінний символ – осів – може принести виграш до 100000 кредитів.

Бонусні функції ігрового автомата Tres Amigos

Появу трьох сомбреро на непарних барабанах апарату Три Товариші приносить гравцеві 10 безкоштовних обертань. Під час фріспінов діє постійний множник – 2. Якщо під час бонусних спінів на першому барабані з’являється мексиканець, то гемблер отримує додаткові 2 фріспіна. Поява одного з товаришів на третьому барабані нагороджує призовим бонусом – збільшення ставки випадковим чином на 2, 3, 5,10 або 50. Якщо на 5 барабані під час фріспінов з’являється мексиканець, то замість подвійного множника, діятиме потрійною.

Ризик-гра в слоті Tres Amigos стандартна: перед гравцем лежить перевернута карта сорочкою вгору, необхідно вгадати її колір. Якщо відповідь була дана правильний – виграш з основного раунду подвоюється.

Три Товариші – онлайн-слот, де з великою вірогідністю гравець отримує фріспіни і додаткові множники, тому вигідно грати на реальні гривні. Новачкам рекомендується уважно вивчити правила і розробити свою виграшну схему гри. Для зручності можна завантажити додаток онлайн-казино і встановити на свій комп’ютер або мобільний пристрій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *