Слов’яни

У 2018 році компанія Evoplay випустила п’ятибарабанний ігровий автомат Слов’яни. Як і більшість слотів від Эвоплей, він відрізняється рядом спеціальних символів і додатковими раундами. У онлайн-слоті є:

  • Два види Вайлдов – звичайний і крокуючий.
  • Символ Розкиду. При появі трьох таких символів запускається раунд з 10 безкоштовних обертань.
  • Безкоштовні обертання. Три або більше Scatter запускають фріспіни. В період безкоштовних обертань символ Розкиду не з’являється. Під час безкоштовних спінів активується крокуючий Вайлд.
  • Бонусный раунд. На третьому барабані може з’явитися зображення золотої булави. Коли цей символ випадає на 1 або 2 осередку, він розширюється на увесь рил.
  • Множник. Усі виграшні комбінації, в яких задіяні картинки з щитом і золотою булавою, оплачуються із застосуванням множника х3.
  • Автоматична гра. Щоб запустити автораунд треба затиснути центральну кнопку. Перед гравцем з’явиться вікно для вибору кількості автообертань.

У слоті є присутнім Дикий символ, який замінює звичайні символи в комбінаціях. З’являється на усіх барабанах, окрім центрального. Крокуючий Вайлд з’являється тільки під час безкоштовних обертань. Для його появи звичайний Дикий символ повинен доповнити призову комбінацію під час фриспина. Після кожного обертання крокуючий Вайлд переміщається на одну позицію по вертикалі або горизонталі. Якщо при черговому переміщенні він не стане частиною виграшної послідовності, то при наступному спіні знак пропаде з барабанів.
У інтернет-казино можна запустити будь-який з ігрових автоматів безкоштовно і без реєстрації. Слот Слов’яни також можна запустити в деморежиме. Якщо гэмблер вважає за краще грати на мобільному, то можна викачати додаток.

Технічні параметри і правила гри апарату Слов’яни

У автоматі 20 фіксованих ліній виплат і 5 барабанів (схема розташування символів 5х3). Розмір мінімальної ставки дорівнює 0,1 кредиту, а максимально можна поставити 500 кредитів. Показник віддачі гравцеві складає 96.
Комбінації утворюються з 11 базових зображень. Виграш залежить від кількості однакових картинок в ланцюжку і коефіцієнта, на який множиться ставка. Менше всього грошей принесуть три десятки, а найбільше – п’ять зображень князя з мечем. Якщо на одній активній лінії випаде декілька призових послідовностей, виплата буде нарахована тільки за саму високооплачувану з них.
Щоб зіграти на гроші треба пройти реєстрацію і поповнити баланс. Робіть ставки на гривні, вигравайте і виводьте гроші за допомогою будь-якої з платіжних систем.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *