The Real King Gold Records

The Real King Gold Records став доступний для гри в 2017 році. З того часу він не втрачає своєї популярності. Розробник автомата – відома компанія Novomatic. У грі всього 5 барабанів і 10 ліній. Гравець може вибирати кількість ліній, по яких відстежуватимуться виграшні комбінації. Комбінація вважається виграшною, якщо на одній ліній з’явиться ланцюжок однакових символів.

Ігровий процес в Справжній Король: Золоті записи

Гра доступна в демо-режимі, на рахунок відразу зараховується 1000 кредитів. Розмір ставки на лінію від одного до тисячі кредитів. ігровий автомат зіграти безкоштовно. При випаданні спеціальних символів виграш збільшується. Користувач може вмить подвоїти виграш, якщо переможе в ризик-грі. Вона доступна після кожного переможного випадання знаків. У ризик-грі гравець побачить дві кнопки: “Червоне” і “Чорне”. Користувач повинен вгадати, якого кольору буде наступна карта на екрані і натиснути на одну з кнопок. У разі перемоги виплата подвоюється. При програші уся сума згорає. У цьому апараті не передбачена функція прогресивного джекпота. Максимальна сума виплати – 5000: 1. Коефіцієнт, на який множиться виграш, лежить в діапазоні від X5 до X5000. Кредити підсумовуються, якщо в одному раунді декілька виплат.

Символи в Справжньому Королеві

Всього в грі 10 знаків: автомобіль, Элвіс, золоті пластинки і інші. Золоті пластинки одночасно виступають в ролі Дикого символу і Скаттера. Пластинки замінюють будь-які інші символи для формування переможної комбінації. При випаданні трьох пластинок одночасно запускаються 10 фріспінов. Безкоштовні обертання йдуть по ставці, яка була виставлена користувачем в звичайній грі. Також у бонусных іграх випадковим чином вибирається символ, який розширюється на увесь барабан.

Управління в ігровому апараті

У автоматі є тільки нижня панель. На ній гравець може зменшити або збільшити кількість ліній, по яких відстежуватиметься випадання знаків. У правому нижньому кутку знаходиться кнопка запуску. Гра підтримує автоспіни. Гравець зможе зупинити барабани у будь-який момент. Також в правому кутку знаходиться кнопка ризик-грі. Натисніть на неї для участі. На вкладці “Виплати” можна ознайомитися з вартістю кожного зі знаків. У правому верхньому гру є кнопки включення і відключення звуку і музики, переходу в повноекранний/віконний режим.

Основні характеристики:

  • 5 барабанів
  • 10 ліній
  • Є ризик-гра
  • Є Вайлд і Скаттер
  • Є автогра
  • Відсутній джекпот
  • Максимальна виплата 5000: 1
  • Коефіцієнт від X5 до X5000

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *