Ігровий слот Roll The Dice – якісний гэмблинг з призами онлайн

Ігровий автомат Roll The Dice – динамічна азартна гра з простими правилами, зручним управлінням і регулярними виплатами. Вона доступна безкоштовно в демонстраційній версії для ознайомлення з деталями правил без вкладень. У режимі онлайн 24 години в добу у безкоштовні автомати можна грати на офіційному сайті Максбет 777.

Характеристики гри – особливості правил

Ігрове поле слота виконане в сірих тонах, по його центру промальовувала тінь офіцера спецназу зі зброєю в руках. Кухоль виконаний в тривимірній графіці і виглядає дуже реалістичним. Внизу ігрового поля розташовується панель управління, над ним теж є ряд кнопок з різним функціональним призначенням. Технічна сторона гри максимально проста – це віртуальний слот для гри в кістки. Спочатку на верхній панелі вкажіть суму чисел на двох кубиках. Ліворуч виберіть, на що ставите – що сума окулярів буде менше вказаної цифри, або більше. Коефіцієнт виплати безпосередньо залежить від вірогідності перемоги – чим вона вища, тим менше нагороди, і навпаки – чим менше шансу отримати потрібну суму окулярів, тим значніше приз. Потім робите ставку, змішуєте кубики у бляшаному кухлі і кидаєте на ігрове поле. По результату окулярів, що випали на двох кубиках, нараховується виграш – ставка, помножена на коефіцієнт. На панелі управління розташовані три великі кнопки – “Старт”, “Автоплей”, “Ризик”. Перша кнопка активує кидки кубиків в звичайному режимі. “Автоплей” допомагає настроїти автоматичний хід гри. Тут можна задати параметри для тривалості раунду (згідно з відсотком виграшів або програшів в певний період). Кнопка “Ризик” допоможе перейти на додаткове поле після кожного вдалого кидка, тут вкажіть три варіанти випадання окулярів і кидайте кістці знову. Якщо хоч би на одному кубику буде один з прогнозованих результатів, бонусная нагорода ваша.

Як грати онлайн в ігровий автомат Roll The Dice

Якщо ви новачок в азартних іграх, перед тим, як активувати слот, вивчите детальну інструкцію до автомата. Вона показується на додатковому екрані, при натисненні на кнопку “Допомога” або “”? і складається з декількох сторінок з коротким описом основних принципів правил. Зліва від ігрового поля є кнопка “Bets”, натисніть її і побачите детальну статистику з описом часу, ставки, комбінації, виграшу (у разі перемоги) по усіх останніх сесіях.
Ігровий слот Roll The Dice – проста азартна гра із зрозумілими правилами і прийнятними лімітами ставок. Починайте грати зараз на гроші, на рублі, платно, перед цим потрібно пройти коротку реєстрацію на порталі. Це проста моментальна процедура, вона гарантує бонуси від закладу і можливість брати участь в турнірах від казино.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *