Грайте на гроші в автомат Oasis Poker і отримуйте великі виплати

Ігровий автомат Oasis Poker – знахідка для гравців, що віддають перевагу азартним іграм в карти звичайним барабанним емуляторам. Цей слот оформлений з використанням тривимірної графіки, завдяки чому виникає відчуття гри з реальним суперником. На зеленому сукні ігрового слота нанесена розмітка для розміщення ставок на 3 пари рук. Технічні параметри ігрового апарату Оазис Покер повністю повторюють вимоги класичного покеру :

  • Для гри використовується класична колода з 52 картами, включаючи джокера.
  • Розмір ставки коливається від 10 до 1000 кредитів. Щоб зробити внесок, необхідно перетягнути курсором фішку вибраного номінала на секцію з написом “Ante”. Щоб поставити на раунд декілька фішок одного значення, після перетягання треба кликнути по ній стільки разів, скільки необхідно жетонів для вибраного внеску.
  • Джекпот ігрового автомата Oasis Poker визначається співвідношенням 1: 100, де одиниця – внесок користувача Максбет. Такий приз виплачується переможцеві за збір комбінації з 5 карт однакової масті із зростаючим рангом від десятки до короля – роял флеш.

Як грати в ігровий апарат Оазис Покер

Для того, щоб активувати гру на гроші в ігровий апарат Оазис Покер, потрібна реєстрація на офіційному сайті казино Maxbet. Після неї відкривається доступ до поповнення депозиту, участі в турнірах 777 слотів, а також можливості робити ставки на гривні онлайн 24.
Активація платного раунду в слоті Oasis Poker відбувається таким чином. Спочатку гравець робить ставку на вибране число рук, а потім тисне кнопку “Deal” для роздачі карт віртуальним дилером. На кожну пару рук лунає по 5 карт, а також дилерові. У нього відкривається всього 1 карта, а у гравця все 5. Після цього треба прийняти рішення: скинути карти кнопкою “Fold” або подвоїти ставку – “Call”. Потім відриваються карти дилера, і користувач отримує на депозит те, що зміг виграти. Наступний раунд можна запускати по тій же ставці – клавіша “Rebet” або зробити новий внесок – “New Bet”. Грайте зараз в цей якісний ігровий автомат. Відмінний інтерфейс, яскраве оформлення і можливість отримати максимум від раунду за рахунок навичок, отриманих в іграх покеру, – те, що робить його захоплюючою і ефективною моделлю апарату. Новачки ж зможуть швидко освоїти мистецтво гри в покер за рахунок детального опису правил і комбінацій в інформаційному меню автомата. Запускайте слот Оазис Покер і отримуйте великі виплати в чесній грі з віртуальним дилером.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *