Ігровий апарат Oasis Poker Classic – грати онлайн з призами

Ігровий автомат Oasis Poker Classic – відеослот для азартного гэмблинга. Технічно це віртуальний аналог карткової настільної гри в покер. Апарат можна використати безкоштовно в тестовій версії без ризиків або грати зараз на гроші, на рублі, платно, пройшовши коротку процедуру реєстрації на порталі.

Оформлення слота дуже реалістичне і оригінальне. Гравець виявляється за віртуальним столом із специфічною розміткою, дотацією з жетонами для круп’є, відбійником для карт і табличкою лімітів. Усі деталі зображені реалістично і якісно, доповнить ефект присутності приємна музика, яку за бажання можна відключити за допомогою кнопки на панелі інструментів.

Поряд з кнопкою відключення звуку є також клавіша для переходу на додаткове поле, де детально викладені правила гри. Поруч розташовується панель управління. Тут є кнопки з жетонами різного номінала, які допоможуть виставити потрібну суму в якості Анте. Окремо розташований ряд кнопок для активації здачі карт, їх обміну, підтвердження ставки або відмови продовжити гру.

Правила гри в слот Класичний Оазис Покер

Для здачі використовується єдина колода карт на 52 листи, джокери в наборі відсутні. Хід гри такий:

  • перед кожною роздачею карти перемішуються;
  • гра ведеться один на один за участю єдиного боксу;
  • перед виходом першої карти в гру, потрібно поставити потрібну кількість жетонів на кін (від 1 до 1 000 монет);
  • гравець отримує 5 карт;
  • круп’є здає і собі 5 карт, перша з яких відкрита;
  • після цього відкриваються всі 5 карт гравця;
  • гравець повинен прийняти рішення – грати далі, обміняти будь-яку кількість карт, або скинути карти з втратою анте;
  • якщо гравець продовжує підтверджує ставку Бет (рівна двом Анте), круп’є відкриває свої карти;
  • комбінації опонентів порівнюються, переможцем оголошується той, чия комбінація вища;
  • якщо у гравця є комбінація, а у круп’є немає, гравець отримує виплату у розмірі ставки Анте.

Виграшною в автоматі Класичний Оазис Покер вважається комбінація від пари однакових карт і вище. Усі призові комбінації такі: пара, дві пари, трис (3 однакових за значенням карти), стрит (послідовний раз карт), флеш (всі карти однієї масті), фулл хаус (наявність одночасно 3 однакових карт і пари), каре (4 однакових карти за значенням, наприклад, двійки або королі). Найбільш цінні – стрит флеш (стрит однакової масті) і роял флеш (стрит флеш від 10 до туза). Коефіцієнт виплат коливається від 1: 1 до 100: 1 залежно від значення і старшинства комбінації. Ігровий автомат Oasis Poker Classic – доступна проста гра із зрозумілими правилами і прийнятним лімітом ставок. Офіційний сайт Maxbet 777 запрошує грати на комфортних умовах в Oasis Poker Classic онлайн 24 години в добу – не упустите свою удачу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *