Ігровий автомат Mystic Secrets

Компанія Novomatic випустила ігровий автомат Mystic Secrets в січні 2013 року. У цей слот в онлайн-казино Максбет можна зіграти на гроші. Для цього спершу знадобиться зареєструватися і внести на рахунок гривні. Ті, хто вважає за краще використати мобільні пристрої, можуть викачати додаток для гри і крутити барабани із смартфону або планшета.

Правила, варіанти ставок і розміри виграшів в слоті Містичні Секрети

У п’ятибарабанному ігровому онлайн-автоматі Містичні Секрети для активації доступні від 1 до 10 ліній. На кожну з них можна поставити від 0,4 до 10 кредитів. Символи на екрані розміщені за схемою 5х3.

Основні характеристики автомата такі:

  • Кількість барабанів – 5;
  • Кількість ігрових ліній – 10;
  • Мінімальна і максимальна ставки – 0,4/100;
  • Джекпот – статичний (30 000 ставок);
  • Віддача (RTP) – 93,06%.

У онлайн-слоті є опції і символи, які зустрічаються у багатьох розробках цього виробника :

  • Фріспіни при випаданні 3, 4 або 5 знаків книги;
  • Ризик-гра для збільшення будь-якого виграшу в два рази;
  • Автогра дозволяє запускати по 10 обертань підряд;
  • Скаттер – книга, активує безкоштовні обертання;
  • Вайлд-символ – портрет алхіміка, замінює усі звичайні символи.

Оплачуваним вважається безперервний ланцюжок з 3 (іноді з 2), 4 або 5 однакових символів. Така комбінація повинна вишикуватися на активній лінії, а один зі знаків повинен знаходитися на першому барабані.

З простих символів тут є присутніми карткові позначення від 10 до туза, які дають виплати від 5 до 200 ставок. Пергамент з пером і свічник оплачуються з коефіцієнтами х20 – х600. Золотий кубок формує послідовності з виграшем 20, 100 і 800 кредитів. Портрети хлопця і дівчини здатні принести від 30 до 2 000 ставок.

Спецсимволи і бонусні раунди автомата Містичні Секрети

Портрет алхіміка грає роль Вайлда. Самостійно він приносить виплати з коефіцієнтами х10, х50, х500 і х5000. Також Wild може замінювати усі звичайні знаки і завершувати оплачувані комбінації. Книга в грі являється Scatter- знаком, він формує призові ланцюжки незалежно від випадання на барабанах. Три, чотири або п’ять Скаттеров оплачуються з коефіцієнтами х50, х500 і х5 000 відповідно.

Окрім виплат, три і більше символів книги запускають 10 безкоштовних обертань з додатковою опцією. Фріспіни граються по ставці, яка була перед їх активацією. Під час цього раунду в кожному спіні Wild розтягується по вертикалі, що збільшує можливість виграшу.

У кінці кожного виграшного спіна пропонується ризик-гра. У цьому раунді можна спробувати збільшити суму призу в два рази. Для цього треба вгадати колір масті закритої гральної карти. Правильна відповідь призводить до подвоєння величини виграшу і можливості в наступному етапі раунду знову подвоїти його суму. Неправильна відповідь призводить до програшу ставки і повертає гравця в основну гру.

Грайте на гроші в апарат Mystic Secrets і спробуйте отримати максимальний виграш у розмірі 30 000 ставок.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *