Більше Або Менше – ігровий автомат для отримання призів

Ігровий автомат More Or Less відрізняється оригінальністю як в плані функціонала, так і в графічному уявленні. Тому він входить в колекцію нестандартних ігор офіційного сайту казино Maxbet. У нього немає звичних ліній і ряду барабанів з символами. Принцип гри закладений вже в назві – Більше Або Менше.
Завдання гравця – зробити прогноз невідомого числа відносно відомого за такими ознаками: воно буде парне або непарне, більше або менше відкритої цифри. А може і дорівнює йому. І якщо останній варіант виявиться вірним, користувач отримає джекпот в 96 ставок. Відносно невеликий розмір головного призу обумовлений тим, що результат раунду можна вирахувати, спираючись на теорію великих чисел. Для цього передбачена функція збереження історії результатів.

Інструкція гри в апарат Більша Або Менше

Оскільки у автомата Більше Або Менше нестандартна структура, то і алгоритм гри відрізнятиметься від тих, які впроваджені в автомати 777.
Екран складається з 3 функціональних частин. Нижня – панель для вибору ставок на гроші. Мінімальний внесок за раунд – 1 цент, а найвищий – 1000 доларів. Цікаве те, що передбачені 2 нестандартних кнопки : для подвоєння поточної ставки або розділення її на навпіл. Середня частина ігрового поля призначена для прогнозів.
Гравцеві треба передбачити, яким буде наступне число, яке з’явиться біля відкритого. І не просто яким, а буде воно більше його або менше. Можливо, що вони порівняються. При виборі знаків “Більше” або “Менше”, важливо врахувати, що діапазон чисел, що беруть участь в грі, укладається в проміжок від 0 до 100. І якщо, приміром, відкрите число – 95, то висока вірогідність, то що поруч з’явиться номер нижчий. Цікаве те, що призові коефіцієнти за вгадування міняються разом з номерами.
Верхня функціональна частина екрану – два великі барабани з цифрами, а між ними маленький – для математичного знаку, що визначає значення числового значення. Усіх 3 частини розташовані на тлі дверець в сейф. За задумом виробника кнопки з вибором знаку і табло з барабанами – частина кодового замку. Якщо користувач правильно прогнозує комбінацію, дверці сейфа відкриються і переможець отримає приз 777 автомата More Or Less.
Щоб вигравати реальні гроші в ефективний слот Більше Або Менше, треба поповнити депозит. Для цього потрібна реєстрація на офіційному сайті Максбет. Вона відкриває не просто доступ онлайн 24 до цього апарату, а ще і дозволяє взяти участь в турнірі. Витягніть максимум від азартної гри на гривні – грайте зараз в якісний і ефективний автомат More Or Less.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *