Ігровий апарат Lucky Limo – яскравий гемблінг, великі виграші

​Ігровий автомат Lucky Limo – віртуальний слот про вечірки і інші розваги нічного мегаполісу. У форматі онлайн 24 години в добу на кращих умовах можна грати в автомат безкоштовно. Ставки на гроші будуть можливі після реєстрації на сайті.
Управляти автоматом нескладно. Внизу ігрового поля розташована панель управління. Тут передбачені кнопки для коригування розміру ставки, установки потрібної кількості ліній, активації обертання барабанів. За допомогою кнопки “і” можна відкрити детальну інструкцію до гри і таблицю виплат. Офіційний сайт Maxbet 777 пропонує в нові ігри грати зараз безкоштовно, а після створення аккаунта кожен новий клієнт отримає доступ до програми лояльності і бонусів.

Технічні характеристики ігрового слота

Ігрове поле апарату складається з 5 барабанів і 3 смуг з картинками. Формування виграшних комбінацій проходить по 9 лініям. На кін приймаються ставки від 0,5 до 1 800 монет. Максимальна нагорода, джекпот гри – сума в 5 000 монет. Плата за виграшні комбінації нараховується за такими правилами:

  • 10, J, Q – 5, 25, 100 монет за 3, 4 або 5 картинок в комбінації;
  • K, A – 5, 40, 100 монет за послідовність з 3, 4 або 5 зображень;
  • символ з червоним лімузином – 2, 20, 200 монет за 3, 4 або 5 штук;
  • картинка з шампанським і сумочкою – 5, 30, 100, 750 монет за 2, 3, 4 або 5 таких знаків;
  • зображення телефону – 5, 40, 400, 2 000 монет за ланцюжок з 2, 3, 4 або 5 картинок;
  • малюнок з годинником – 10, 100, 1 000, 5 000 монет за 2, 3, 4 або 5 символів.

Спеціальний символ і бонусные опції в автоматі

У апараті передбачений символ Скаттер. Його роль дісталася картинці із зображенням червоного лімузина. Він оплачується на будь-якій позиції ігрового поля. Три і більше таких картинок, одночасно з’явившись на полі, активують серію з 10 фриспинов по останній ставці. Перед їх початком випадковим чином вибирається один символ, який гратиме під час раунду роль Вайлда, що розширюється.
У слоті є два варіанти випадкових подій. Респин активується у будь-який момент. При цьому всі символи на полі автоматично замінюються випадковими картинками. Опція “Поцілунок” проходить за такими правилами: якщо на ігровому полі випадуть 2 Скаттера, один з будь-яких символів на полі може перетворитися на Розкид.
Ігровий автомат Lucky Limo – яскрава азартна гра з динамічним геймплеем, цікавим сюжетом, Скаттером і серією фриспинов. Грайте онлайн і отримайте шанс на великі виграші.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *