Королева Джунглів

Jungle Queen – онлайн-слот з схемою ігрового поля п’ять на три. У автоматі від Novomatic можна поставити ставку на різну кількість ліній. Для цього на панелі управління гравцеві треба вибрати відповідний варіант.

Зареєструйтеся, якщо хочете грати на гроші. Можна зареєструватися за допомогою електронної пошти або через соціальну мережу. Платний режим дає можливість вигравати гривні або долари. Окрім Королеви Джунглів на реальні гроші можна зіграти і в інші ігрові автомати і слоти.

Основні технічні характеристики цього віртуального слота наступні:

  • 5 барабанів,
  • 20 ліній виплат.
  • Число призових смуг можна змінювати, активуючи 1, 5, 10, 15 або все 20 з них.
  • Мінімальний розмір ставки в цій грі – 1 кредит, максимальний, – 2000 кредитів.
  • Показник віддачі (RTP) – 95%.

Слот також доступний для безкоштовної гри. Для цього не треба проходити реєстрацію. Досить запустити автомат і обертати барабани. Але вивести виграш в такому режимі буде неможливо.

Як грати в автомат Jungle Queen

Щоб запустити ігровий апарат, треба вибрати розмір ставки і кількість ігрових ліній. Після вибору потрібних параметрів можна запустити обертання барабанів. Виграшні комбінації формуються в напрямі зліва направо. Ланцюжок повинен починатися на першому барабані. Виграють комбінації з трьох і більше однакових зображень на лінії виплат. Отримати великий прибуток можна завдяки наступним спеціальним символам і раундам :

  • Скаттер. Зображення маски на тлі рослин. Символ Розкиду забезпечує виграш, випадаючи в різних місцях. Прибуток приносять 3, 4 або 5 картинок.
  • Дикий символ. Зображення дівчини-амазонки. Wild замінює в комбінації будь-які символи, за винятком Скаттера. Також при випаданні на 2, 3 і 4 барабані навіть одного Дикого символу запускається п’ять безкоштовних обертань.
  • Фріспіни. Вони запускаються в результаті випадання Дикого символу.
  • Раунд на подвоєння. Працює тільки в ручному режимі спінів і при невеликих ставках. Для запуску ризик-гри треба, щоб обертання барабанів принесло прибуток.
  • Автоматична гра. Запускається кнопкою “Автоспін”. При автоспінах раунд на подвоєння недоступний. Відмінити автоматичні обертання можна повторним натисненням на кнопку.

Також при запуску безкоштовних обертань кількість осередків на барабанах збільшується. Схема поля під час таких спінів – 5х5. Окрім цього, міняється і кількість активних ліній. Їх стає 40. Також при появі під час фріспінов ще одного символу Вайлд гравець отримує додаткове безкоштовне обертання.

Щоб виграти велику суму грошей в інтернет-казино застосовуйте різні стратегії, схеми і експериментуйте з розміром ставки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *