Виграйте у тубільців автомата Island Totems

Можливо, пропозиція стати гостем племені дикунів звучить не дуже принадно. Проте і в цій історії буде щасливий фінал, а точніше неймовірні виграші. У автоматі Island Totems доступні три бонусных опції. Нудьгувати в компанії дикунів з острова точно не припаде. Варто тільки запустити в казино Максбетслотс азартний автомат без реєстрації, і на найближчі 24 години можна забути про будь-які справи. Скарби тубільців – призові суми по 2 000 монет і масу інших нагород.

Вигравайте, отримуючи кращі комбінації автомата прямо зараз

В перших декількох спінах зображення дикунів можуть здатися такими, що дещо лякають. Надалі враження декілька зміниться. Адже кожна маска обіцяє шикарні нагороди. Зображення синього черепа в автоматі отримало можливості Вайлда. Додатковими призовими символами стали Бонус і Скаттер. Вайлд може з’явитися тільки на середньому барабані. При цьому зображення займе увесь простір і запустить бонусный респін.
Різноколірний череп отримав можливості Скаттера. Три такі зображення тубільців дадуть старт 20 фріспінам. У фіналі раунду з’являться закриті карти. Вибравши одну, можна відшукати призовий мультиплікатор або продовжити серію безкоштовних обертань. Ще одно пригода обіцяє появу трьох Бонусів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *