Fruitsland – ігровий апарат з бонусним раундом

Фруктова Країна – ігровий автомат від компанії Evoplay з п’ятьма барабанами і дев’ятьма активними лініями. Їх число не міняється. Що бажають грати на гроші повинні зареєструватися на сайті клубу Максбет і внести гривні на рахунок. Для тих, хто вважає за краще використати для гри мобільні пристрої, передбачено додаток, який можна викачати в один клик.

Запускати ігрові автомати і слоти на реальні гроші можуть тільки зареєстровані користувачі. Перед початком гри варто ознайомитися з основними параметрами ігрового апарату Fruitsland :

  • кількість барабанів : 5;
  • кількість ліній : 9;
  • мінімальна і максимальна ставки: 0.1-500 кредитів;
  • віддача (RTP) : 94,0%.

У разі гри на гроші перед натисненням на “Старт” варто продумати схему ставок. Після вдалого спіна користувач може відразу забрати виплату і вивести гроші на свій рахунок.

Виплати в онлайн-апараті нараховуються за комбінації, що складаються з двох-трьох або більше однакових картинок. Оплачуються комбінації, що випали як зліва направо, так і справа наліво. Максимальна нагорода гарантована за п’ять зображень апельсина. Цей знак поповнить банк учасника на 400 кредитів. До 200 ставок гемблер може отримати за ряд із слив.

За помідор обіцяна нагорода в ×50, за лимон – ×10, а за ківі – ×7,5. Полуниця або вишні – символи з найменшими показниками. За комбінацію з їх участю користувачеві гарантована нагорода в ×0,2-5 ставок.

Фруктова Країна: спецсимволи і бонусні раунди

Фріспіни в слоті Fruitsland не передбачені, але є спеціальні символи, а також додатковий раунд :

  • Дикий символ – картинка з написом “Wild”. Самостійно не оплачується, але при необхідності замінює базові картинки. З’являється тільки на 2, 3 і 4 барабанах
  • Напис “Bonus” – бонус-знак, який за 3, 4, 5 своїх зображень помножить кредит користувача в 5, 20, 100 разів. Три і більше таких символу запускають бонусную гру;
  • Бонус-раунд є грою, в якій гемблеру треба вибирати навмання один з символів, починаючи з нижнього ряду. Якщо під картинкою опиняється стрілка, що показує вгору, гравець переміщається на рядок вище. Чим далі вийде просунутися, тим більшим буде виграш. Раунд завершується, коли під черговим символів виявиться напис “Collect”
  • У слоті передбачена також автогра; щоб її включити, треба затиснути клавішу запуску барабанів і вибрати число обертань (від 5 до 500).

Фруктова Країна – це ігровий апарат з доступним діапазоном ставок на спін, бонусной грою і двома напрямами формування комбінацій. Спробуйте зіграти в нього на гроші на порталі клубу Максбет.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *