Freibier – п’ятибарабанний слот з високою віддачею

Freibier – п’ятибарабанний слот від розробника Novomatic. Відрізняється високим коефіцієнтом віддачі. У апараті є спецсимволи (Вайлд і Скаттер) і ризик-гра, яка може принести користувачеві непоганий доход, якщо він ставить справжні гривні. Щоб ставити і вигравати гроші, знадобиться пройти процедуру реєстрації на порталі. Вона займає зовсім небагато часу, досить вказати e – mail або клікнути на іконку будь-якої із запропонованих соц.мереж і пройти аутентифікацію через неї. Для поповнення депозитного рахунку і виведення виграшів пропонуються усі популярні платіжні системи.

Основні характеристики онлайн-слота

Ігровий автомат Безкоштовне Пиво відрізняється наступними характеристиками:

  • RTP (чи коефіцієнт віддачі, закладений виробником) – 95,05.
  • Число барабанів – 5.
  • Число рядів – 4. Символи на ігровому полі розташовуються за схемою 5 х 4.
  • Кількість ігрових ліній – 40. Користувачеві дається можливість відрегулювати їх число з кроком в 5 ліній.
  • Розмір ставки – від 1 до 100 кредитів на кожну активовану ігрову лінію. Таким чином, при 20 активованих лініях при ставці в 100 кредитів на один спін буде поставлено 2000 кредитів.
  • Автогра – є. Для запуску барабанів в автоматичному режимі досить натиснути кнопку “Автоспин”. Число спінів задати неможливо, у разі гри на гроші барабани крутитимуться доки на депозитному рахунку досить засобів. Вимкнути цей режим можна, якщо натиснути на кнопку “Стоп”. У автоматичному режимі ризик-гра недоступна.

У цей слот, як і в інші автомати на сайті казино Максбет, можна грати безкоштовно і без реєстрації. Досить натиснути клавішу “Демо”.

Символи, спецсимволи і додаткові раунди ігрового автомата Безкоштовне Пиво

На ігровому полі можуть з’являтися наступні символи:

  • З невеликим коефіцієнтом, відповідають гральним картам.
  • З високим коефіцієнтом. Старший з них – зображення офіціантки. Призова комбінація з п’яти таких символів збільшить ставку гравця в 1000 разів.
  • Вайлд може з’являтися тільки на другому, третьому і четвертому барабані. Власного коефіцієнта у нього немає.
  • Скаттер. У знаку досить високий коефіцієнт: три спецсимволи – x80, чотири – x240, п’ять Скаттеров помножать ставку в 800 разів. Крім того, поява трьох і більше таких спецсимволів принесе гравцеві фріспіни.

Спецсимволи значно підвищують шанс гравця на отримання виграшних комбінацій і збільшують суму призу.
При появі на полі трьох, чотирьох або п’яти Скаттеров гравець отримує 12, 15 або 20 фріспінов. Впродовж безкоштовних обертань додаткові фріспіни виграти неможливо. Якщо Скаттер випаде на трьох або чотирьох барабанах, вони будуть зафіксовані, а інші перезапустяться. Виграш по лініях при цьому буде нарахований до респіна. Додатково впродовж бонусных обертань може випадати ще одному Вайлд.

Правила ризик-гри в слоті прості: пропонується вгадати колір масті карти (чорна або червона). Якщо він вгадає правильно, сума виграшу подвоюється, він може спробувати ще, у разі перемоги виграш буде збільшений вже в чотири рази і так до досягнення ліміту в 20000 кредитів. Якщо ж гравець не вгадав масть карти, виграш згорає і гра повертається в стандартний режим.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *