Ігровий автомат Four Aces – проста гра з відмінними результатами

Ігровий автомат Four Aces разюче відрізняється від інших азартних слотів. У нім немає звичних барабанів і ліній. Логіка гри теж інша – замість очікування виплат за випавші комбінації гравцеві треба вгадати масть запропонованих карт. Офіційний сайт казино Максбет гарантує своїм відвідувачам незабутній гэмблинг. Оригінальний процес і динаміка гри підійдуть навіть новачкам, а відмінна якість залишить приємні враження.
У запропонований слот можна почати грати зараз на гроші. Для цього необхідно пройти швидку і просту реєстрацію. Після створення аккаунта кожен гравець зможе отримати непідробний азарт і справжні виплати.

Логіка гри і управління апаратом Чотири Тузи

Як вже було описано вище, завдання гравця – вірно припустити масть карти. Спочатку треба визначитися з бажаною ставкою. Після – вибрати масть. Тонкість в тому, що за бажання можна вказати відразу три масті з чотирьох. Це істотно підвищує шанси на виграш. Остання дія – вибрати одну із запропонованих карт. Виходячи з результату і коефіцієнта, буде зроблена виплата.
Слот вийшов яскравим за рахунок грамотного оформлення і інтерфейсу. У центрі екрану розміщено ігрове поле з чотирма картами. Усі вони викладені сорочкою вгору. Внизу розташована панель управління. Справа – інформаційне табло з історією результатів. Така статистика може допомогти гэмблерам, які прагнуть розробити певну тактику ведення гри.
Управління автоматом відбувається на нижній консолі. Вона складається з наступних кнопок:

  • Min/Max – установка мінімальної/максимальної ставки одним кликом (0,0,1 – 1000 кредитів);
  • /2 і x2 покрокове зменшення/збільшення ставки;
  • блок з картковими мастями – вибір передбачуваного підсумку;
  • ? – виклик довідки і детальних правил гри.

У віконці Total Bet вказана підсумкова величина вкладення. Також передбачено регулювання музичного супроводу.

Правила виплат

777 слот Чотири Тузи виплачує приз геймеру у вигляді виграшу за вірне припущення мести туза. Величина виплати залежить від поточної ставки і покладеного коефіцієнта. Він, у свою чергу, визначається тим, скільки мастей вибрав гравець. При вгадуванні однієї конкретної масті, коефіцієнт складе 3,84, при виборі з двох – 1,92. Якщо користувач вибрав три масті, множення буде в 1,28 разів. Чим більше буде поточна ставка, тим вище і виграш.
Ігровий автомат Four Aces подарує геймерам захоплюючий і одночасно простий гэмблинг. Доступний онлайн 24 години в добу, слот навчить покладатися на інтуїцію і доведе, що великі виграші – це просто.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *