Ігровий автомат Dynasty Of Ra

Ігровий апарат Династія Ра – це один з онлайн-слотів на тему Єгипту, який випустила компанія Novomatic. У автоматі 5 барабанів і 10 ліній (їх число можна міняти); мінімальна і максимальна ставки на лінію складають 1 і 200 кредитів відповідно. Віддача (RTP) – 95,01%.

Щоб грати в ігровий автомат безкоштовно, реєстрація не потрібна. Не вимагається і поповнювати рахунок: крутити барабани можна з використанням віртуальних кредитів. Так геймери можуть детальніше ознайомитися з правилами і можливостями слота. Ті, хто вважає за краще грати із смартфону, можуть завантажити мобільний додотак і запускати слоти через нього.

Якщо ж гравець хоче вигравати реальні рублі і виводити гроші з ігрового рахунку на карту, йому необхідно спершу зареєструватися. Другий обов’язковий крок – поповнення депозиту. Після того, як кошти будуть переказані на баланс, можна приступати до платної гри.

Виплати і бонусні можливості слота Династія Ра

Безперервний ланцюжок з 3 (у разі тематичних символів – мінімум 2), 4 або 5 однакових зображень на активній лінії є оплачуваною комбінацією. Перший символ в такій послідовності повинен знаходитися на крайньому ліворуч барабані. Карткові позначення від десятки до туза дають виплати у розмірі 100 – 2 000 ставок. Рахівниці, маска кішки і жіноча прикраса оплачуються з коефіцієнтами х100, х400, х1 000 і х5 000. Чорно-золотий сфінкс – з множниками х100, х500, х2 000 і х10 000, а портрет богині Бастет – х200, х1 000, х4 000 і х20 000.

Навіть мінімальний виграш є можливість збільшити у декілька разів в ризик-грі, яка пропонується після спіна, в якому випала призова послідовність картинок. Гравцеві треба вгадати колір масті закритої гральної карти. Вірна відповідь множить величину призу в два рази і дозволяє знову вгадувати колір карти, поки гравець не помилиться або не досягне ліміту збільшення суми виграшу. Невірний вибір означає програш ставки.

Символ з картинкою ока Ра одночасно грає роль Вайлда і Скаттера. Самостійно цей знак бере участь у формуванні оплачуваних комбінацій з коефіцієнтами х400, х4 000 і 40 000. Також він замінює усі звичайні символи, допомагаючи утворити нові призові послідовності. Три і більше Скаттеров активують 10 безкоштовних обертань. Під час фріспінов усі знаки, що беруть участь у виграшній комбінації, заповнюють барабани по вертикалі в наступному обертанні.

Волатильность і довжина циклу в слоті середня, тому виграші випадатимуть не так вже рідко. Грайте на гроші у віртуальний слот Династія Ра і спробуйте виграти 50 000 кредитів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *