Crazy Monkey – онлайн-слот на гроші

Божевільна Мавпа – це популярний ігровий апарат від компанії Игрософт. У грі відсутній символ Scatter і немає фриспинов, та зате є бонусный раунд.

  • Головні параметри слота :
  • кількість барабанів – 5;
  • кількість ліній для формування призових комбінацій – 9;
  • мінімальна ставка – 1 монета на лінію;
  • максимальна ставка – 90 монет;
  • віддача – 95,08.

Ставка між лініями розподіляється рівномірно. Всі виграші в автоматі підсумовуються.

Символіка і характерні особливості ігрового апарату Крейзі Манки

У ігровому автоматі Божевільна Мавпа призові комбінації формують 8 символів. Метелик, банан, змія і ковадло, з’явившись на активних лініях в кількості від 3 до 5 штук, умножать ставку в 2-100 разів. Ананас, лев, маска шамана і логотип гри дають можливість збільшити початкову ставку в 20-5000 разів.

Додатково в слоті є:
автогра – активується натисканням кнопки “Automatic Start”;
ризик-раунд – гра на подвоєння, відкривається після кожного переможного спіна;
бонусная гра – проходить в два етапи, може принести великий прибуток.

Роль Wild- знаку в автоматі грає маска шамана. Вона самостійно формує виграшні послідовності і замінює будь-які зображення на полі, окрім логотипу гри.

Ризик-раунд в ігровому апараті Crazy Monkey

У риск-раунде гемблеру пропонується відкрити одну з чотирьох карт, що лежать на столі. Якщо його карта буде вища, ніж у дилера, сума виграшу подвоїться. При рівних картах виграш не зміниться. Менша карта приведе до програшу.

Бонусна гра на автоматі Крейзи Манки

Бонусный раунд відкривається після випадання 3 і більше символів із зображенням мавпи. Він проходить в окремому вікні і складається з двох частин. На першому етапі з’являються п’ять вірьовок. З них треба вибрати одну і смикнути за неї. Якщо у цей момент мавпі дістається банан, гравець отримує призові виплати. Ананас, цеглина або ковадло, що впали на мавпу, призводять до завершення раунду.
Щоб застрахуватися, можна зробити максимальну ставку. Тоді на мавпі з’явиться каска і удари важких предметів вже не будуть небезпечні. Призових виплат це не принесе, але дозволить продовжити проходження бонусного рівня.
У разі успішного закінчення першого етапу набрані очки множитимуться на повну ставку і будуть додані до виграшу.
На другому етапі користувачеві знадобиться відкрити одну з двох табличок. Призова може принести до 168 750 кредитів, порожня завершить гру.

Варіанти гри в автомат Crazy Monkey

Зіграти в автомат автомат можна і не ризикуючи власними засобами. Для цього треба запустити демо версію. Вона доступна цілодобово, безкоштовно і без реєстрації. Для ставок використовуються віртуальні кредити. Виведення виграшів в такому режимі неможливе.

Для активації гри на гривні необхідно зареєструватися на офіційному сайті казино. Після авторизації залишиться поповнити баланс, запустити барабани і дочекатися випадання призової комбінації. Створіть особистий кабінет і приступайте до платних ставок.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *