Columbus

Віртуальний ігровий апарат Columbus – це онлайн-слот від компанії Novomatic, який вийшов в 2008 році. У слоті передбачені ризикований раунд і фріспіни. На кін приймаються ставки в розмірі від 0,4 до 100 монет в кожному спіні.
У цей ігровий апарат грати безкоштовно і без реєстрації можна онлайн без виконання яких-небудь попередніх умов. Для цього потрібно грати в режимі демо. Характеристики апарату такі:

  • 10 фріспінов;
  • передбачена ризик-гра;
  • є автоматичний режим обертання барабанів;
  • передбачені Скаттер і Вайлд.

Символи азартної гри – це зображення номіналів карт, самого Колумба, королеви Іспанії, астролябії, корабля, дорогоцінної прикраси. Вони формують виграшні комбінації зліва направо від першого барабана, коли випадають на активній лінії у кількості 2 або 3 і більше однакових картинок підряд. Для управління слотом передбачена панель з кнопками. Вона розміщена внизу екрану, з її допомогою можна обертати барабани, регулювати ставку, приймати рішення в ризик-раунді, переглядати таблицю виплат.
У ігровий апарат можна грати онлайн або викачати додаток на телефон або ПК. Щоб поповнити рахунок для гри або вивести гроші, треба скористатися електронною платіжною системою, яка підходить вам найбільше, – повний їх перелік пропонується на головній сторінці сайту і у формі виведення засобів.

Технічні параметри ігрового слота Колумб

Розробники автомата Columbus наділили його такими параметрами:

  • 5 барабанів і 3 ряди картинок;
  • 9 ліній для формування виграшних комбінацій (вони повинні вибудовуватися зліва направо від першого барабана);
  • розмір ставки на коні – від 0,4 до 100 монет;
  • максимальний виграш – 5 000 монет;
  • теоретичний відсоток віддачі – 95%.

Дикий символ – це зображення Колумба. Цей малюнок може сам по собі формувати оплачувані комбінації, приносячи найбільші виграші (10, 100, 1 000 або 5 000 монет за 2, 3, 4 або 5 символів). При необхідності він може замінити базові картинки на полі, допомагаючи формувати нові призові послідовності. Скаттер – зображення корабля. Коли на полі одночасно випадає три або більше таких символу, активується серія фріспінов, вона складається з 10 безкоштовних обертань барабанів.
Після кожної виплати за виграшну комбінацію можна забрати нагороду або спробувати її збільшити в ризик-раунді. Він проходить на додатковому полі. Вгадайте колір карти, і ставка подвоїться. У разі правильної відповіді операцію можна повторити кілька разів. Перша ж помилка обнулить результати. Грати на гроші (на гривні) в казино можна після реєстрації на сайті. Поповнюйте рахунок аккаунта і робіть платні ставки онлайн.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *