Book Of Ra Deluxe 6

Book Of Ra Deluxe 6 – оновлена версія популярного ігрового автомата від Novomatic. У цьому слоті є присутнім додатковий (шостий) барабан, який можна включити за власним бажанням. Його активація збільшує розмір ставки, але разом з нею зростає шанс випадання виграшних комбінацій. У іншому апарат такий же, як класична версія слота Книга Ра.
Технічні характеристики Книга Ра Делюкс 6 :

  • Кількість барабанів : 5 (6 в режимі Extra Bet).
  • Кількість ліній : 10.
  • Мінімальна і максимальна ставки: 1 і 4000.
  • Джекпот: 3 000 000 гривнів (x15 000).
  • Віддача (RTP) : 95,5.

Будь-який той, що бажає може грати безкоштовно і без реєстрації в ігровий автомат Книга Ра Делюкс 6. На сайті клубу представлена демоверсия цього слота, ставки в якій робляться на віртуальну валюту.

Додаткові можливості автомата Книга Ра Делюкс 6

Головна особливість слота – функція Extra Bet. Вона задіює додатковий барабан. При активації шостого барабана ставу робиться по усіх 10 лініях. Мінімальна ставка при цьому складає 20 кредитів (по 2 на лінію). Додатковий барабан збільшує поріг максимальних виграшів в три рази.

Також в ігровому автоматі передбачені:

  • Ризик-гра – якщо на барабані з’явилася комбінація, можна ризикнути виграшем в спробі подвоїти суму призу. Треба вгадати колір карти.
  • Фріспіни – 10 безкоштовних обертань. Перед початком вибирається символ, що розширюється, який при випаданні заповнюватиме усі три осередки барабана.
  • Автогра – серія автоматичних обертань. Під час автоспінів не можна активувати ризик-гру.
  • Скаттер (символ Розкиду) – активує фріспіни. Три Скаттера, випадаючи у будь-яких місцях ігрового поля, запускають 10 безкоштовних спінів.
  • Вайлд (Дикий символ) – замінює інші символи на барабанах (окрім Скаттера).

Функцію Вайлда і Скаттера виконує один символ – книга. Він може з’являтися на будь-яких барабанах. Якщо зображення книги формують комбінацію, вона оплачується згідно з таблицею виплат (максимальний коефіцієнт – x4000).

Правила слота Книга Ра Делюкс 6

Перед запуском спіна гравець вибирає кількість ліній (від 1 до 10). Від цього залежить вірогідність випадання комбінацій. Чим ліній більше, тим більше шансів отримати виграш. Ставка грає по усіх активних смугах. Наприклад, якщо поставити 10 монет і вибрати 5 ліній, то на коні – 50 монет.
Ставка виграє, якщо випадає комбінація з декількох однакових символів на активній лінії. Комбінації оплачуються зліва направо. Це означає, що ланцюжок повинен починатися на першому барабані. Максимальна кількість картинок в комбінації – п’ять в стандартній грі і шість в режимі Extra Bet.
Book Of Ra Deluxe 6 – онлайн-слот для гри на гроші. Автомат відрізняється низькою волатильностью, тому виплати можна отримувати досить часто, хай і невеликі. Активуйте додатковий барабан і грайте в ризиковому раунді, щоб збільшити виграші. Множте суму на ігровому рахунку і виводьте гроші.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *