Banana Splash – грати зараз

У ігровий автомат Banana Splash входять 5 дисків, 3 ряди і 9 регульованих ліній виплат. З цією новою розробкою від компанії Novomatic нудьгувати вам не припаде. Тут втілена безглузда фантазія про те, як фрукти і ягоди відриваються на золотистому пляжі. На задньому плані ігрового поля видніється в променях заходу узбережжя з високими пальмами і ставними бунгало. Разом з цифрами і буквами, неймовірні комічні символи зустрічаються на барабанах. Кокос грає на етнічних барабанах, манго готується до стрибка у воду, ананас загорає, полуничка катається верхи на водних лижах, товстий кавун розгойдується в гамаку, а веселий банан задає позитивний настрій. Скаттер представляє анімована картинка з пальмами і пропливаючим катером.

Грати в хорошій якості з дозволом на увесь екран

У казино Максбет ви можете випробувати фарт і зіграти на гроші. Причому, грати ви можете, розкривши гру на увесь екран. Анімації хоч і прості, але спроектовані в хорошій якості. Вибираючи ігрові автомати на реальні гроші Максбет, ви будете упевнені у збереженні і надійності ваших ставок. Величезна колекція нових ігор зібрана зараз для вас в одному місці і доступна 24 години.
Влаштовуйтеся зручніше, запускайте додаток на повний екран і насолоджуйтеся фруктовими пригодами. З такими багатообіцяючими персонажами, у вас є хороші перспективи виграти.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *