Картковий онлайн автомат Baccarat

​Офіційний сайт казино Maxbet 777 представляє увазі гравців слот Baccarat. Це віртуальна карткова гра з яскравою графікою і зручним управлінням. Правила ігри класичні, для здачі використовуються 8 стандартних колод карт без джокерів. Грати в автомат можна безкоштовно в деморежиме, а реєстрація на сайті дозволить робити ставки на гроші.
Внизу ігрового поля апарату розміщується панель управління. На ній декілька кнопок ліворуч і справа, а також по центру столу. Завдяки кнопкам ліворуч ви зможете регулювати гучність музичного супроводу, переглядати правила гри і таблицю коефіцієнтів виплат, а також активувати гру в повноекранному режимі. Центральні кнопки запускають початок здачі карт і повторне встановлення ставок на кін після ігрової сесії. Справа розміщується ряд кнопок у вигляді фішок, з їх допомогою можна відрегулювати потрібний розмір ставки на коні. У лівому верхньому кутку поля розташована таблиця, в якій відображаються усі останні результати гри з вказівкою кількості окулярів у кожного з супротивників (банкіра і гравця).

Правила гри в ігровий автомат Баккара онлайн

Мета гри Baccarat – вказати, який з передбачуваних боксів виграє. Ставити можна на перемогу банкіра або гравця. Згідно з правилами цього ігрового автомата також передбачаються дещо бонусных став. Хід гри такий: перед кожною новою здачею усі 8 колод по 52 карти ретельно перемішуються. Потім гравець повинен зробити ставку на кін. Всього допускається декілька варіантів ставок. Банкір, гравець – основні ставки; пара у гравця (оплачується 10: 1 у разі виграшу), пари з роздачі (25: 1), 9 з роздачі у гравця (9: 1), щасливі сімки (пара сімок з роздачі, оплачуються 77: 1), 9 з роздачі на боксі банкіра (9: 1), будь-яка пара (5: 1), пара у банкіра (10: 1) – додаткові ставки. Після того, як ставки зроблені, круп’є здає по 2 карти на кожного з 2 боксів. Переможе та рука, яка збере з двох (зрідка трьох або більше) карт кількість очок, найбільш близьку до 9. Перебір виключений, всі очки вище 10 діляться на 10. У разі, якщо зібрані 10 балів, вони вважаються як 0. Підрахунок ведеться таким чином: карти від двійки до дев’ятки принесуть кількість очок за номіналом, десятка і картинки – 0 очок, туз – 1 очко. Якщо на обох боксах в результаті вийшла нічия і кількість очок дозволяє добрати карти, система слота здасть ще по 1 карті на кожну руку. Якщо в результаті знову вийде нічия, вважатиметься, що гэмблер програв. Апарат Baccarat – динамічний слот з простими правилами. На кін дозволяється ставити від 10 до 1 000 доларів на одну ігрову сесію. Грати зараз у форматі онлайн 24 години в добу просто, цікаво і прибутково – не упустите свій шанс на перемогу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *